Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Договір оренди житла: що робити у разі порушень з боку орендодавця?

1
15:15, 29.09.2024
Договір оренди житла: що робити у разі порушень з боку орендодавця?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Саша орендує квартиру від приватного орендодавця і почала помічати, що він постійно збільшує плату за оренду без відповідного письмового погодження. Орендодавець також відмовляється вносити ремонти у квартиру та вирішувати проблеми з комунікаціями. Саша хоче дізнатися, чи має вона право вимагати поваги до умов договору оренди, якщо орендодавець постійно порушує його умови, і які кроки вона може підприйняти у цьому випадку.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:12, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні відносини між орендарем та орендодавцем регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ) та Законом України "Про житлово-комунальні послуги".

По-перше, важливо звернутися до умов укладеного договору оренди. Згідно з частиною 1 статті 759 ЦКУ, договір найму (оренди) житла повинен бути укладений у письмовій формі. Якщо договір укладено належним чином, зміна орендної плати в односторонньому порядку є порушенням умов договору, якщо такий порядок не був передбачений самим договором. Згідно з частиною 1 статті 651 ЦКУ, зміна договору можлива лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено законом або самим договором.

Щодо питання ремонту та підтримання житлового приміщення у належному стані, відповідно до статті 776 ЦКУ, орендодавець зобов'язаний підтримувати наймане житло у придатному для проживання стані. Це означає, що орендодавець повинен здійснювати необхідні ремонти та усувати проблеми з комунікаціями.

Саша має право вимагати від орендодавця дотримання умов договору. Якщо орендодавець відмовляється виконувати свої обов'язки, Саша може вжити наступних заходів:

1. Надіслати орендодавцю письмову вимогу щодо дотримання умов договору та усунення порушень. Це може бути лист з описом ситуації та вимогою виконати обов'язки згідно з договором та законодавством.

2. Якщо орендодавець не реагує на письмову вимогу, Саша може звернутися до суду для захисту своїх прав. Відповідно до статті 16 ЦКУ, захист цивільних прав здійснюється шляхом звернення до суду з вимогою про відшкодування збитків або примусове виконання обов'язків за договором.

3. У разі значних порушень умов оренди, Саша може розглянути питання про розірвання договору в судовому порядку на підставі статті 782 ЦКУ.

Завжди рекомендується консультуватися з юристом для отримання професійної правової допомоги в конкретній ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы