Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Недооцінка активів при банкрутстві

1
03:30, 21.09.2024
Недооцінка активів при банкрутстві
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я володію певною кількістю акцій великої корпорації, яка нещодавно оголосила про банкрутство. Я занепокоєний, оскільки мій брокер, який управляє моїми активами, здійснив ряд транзакцій, які, на мою думку, можуть бути юридично сумнівними. Перед оголошенням про банкрутство, він продав деякі з моїх акцій, які, як він казав, були "надмірно обтяженими". Однак, після оголошення про банкрутство, він швидко купив їх назад, запевнивши мене, що це "вигідна угода". Згодом виявилося, що вартість цих акцій була значно недооцінена. Я б хотів звернутися до суду, але я не впевнений у своїх правах та можливостях. Чи можу я оскаржити оцінку активів, які були визначені під час банкрутства? Чи можу я вимагати компенсації за втрачені активи, якщо виявиться, що мій брокер діяв неналежним чином? Які юридичні кроки мені варто зробити, щоб захистити свої інтереси в цій складній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:55, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, що склалася, ви маєте право на захист своїх інтересів та можете вжити певні юридичні кроки. Згідно з Цивільним кодексом України, зокрема статтею 1007, довірена особа (брокер) зобов'язана діяти в інтересах довірителя (клієнта) добросовісно та розумно. Якщо дії брокера не відповідали цим вимогам, і це спричинило вам збитки, ви маєте право вимагати відшкодування.

По-перше, слід зібрати всі документи, що стосуються транзакцій, здійснених вашим брокером, включаючи контракти, виписки з рахунків та інші докази, які можуть підтвердити неналежність його дій.

По-друге, важливо звернутися до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) з відповідною скаргою на дії брокера, оскільки вони можуть містити ознаки порушення законодавства про цінні папери. НКЦПФР може провести розслідування та вжити заходів впливу на брокера.

По-третє, якщо ви вважаєте, що оцінка активів під час процедури банкрутства була неправильною, ви можете звернутися до суду з позовом про оскарження цієї оцінки. Це регулюється Господарським процесуальним кодексом України, зокрема статтею 12, яка надає вам можливість звертатися до суду для захисту своїх прав та законних інтересів.

По-четверте, для відшкодування збитків, спричинених діями брокера, ви можете подати цивільний позов до суду про стягнення завданої шкоди. Це може бути зроблено на підставі статей 22 та 1166 Цивільного кодексу України, які передбачають компенсацію матеріальної шкоди, завданої неправомірними діями.

Перед вжиттям будь-яких юридичних кроків рекомендується проконсультуватися з адвокатом, який спеціалізується на справах про цінні папери та банкрутство. Це допоможе вам краще орієнтуватися в ситуації та вибрати найбільш ефективну стратегію захисту ваших інтересів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы