Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Податкові питання при здійсненні грошових переказів за кордон

1
02:51, 21.09.2024
Податкові питання при здійсненні грошових переказів за кордон
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маючи кілька джерел доходу, я, як громадянин України, здійснюю регулярні грошові перекази за кордон, зокрема, у США, куди моя дочка виїхала на навчання. Останнім часом я помітив, що з кожним переказом я втрачаю значну суму грошей через комісії, які беруть банки, а також через податки, які відраховуються в Україні та у США. Я прочитав, що існують різні міжнародні угоди, які регулюють такі випадки, але я не зовсім розумію, як вони працюють. Тому маю наступне питання: які податкові обов'язки я маю в Україні при здійсненні таких переказів? Чи можу я скористатися якими-небудь податковими пільгами або уникнути подвійного оподаткування? Чи існує якась конкретна сума грошей, перевищуючи яку я маю подавати додаткові документи до податкової служби? І, нарешті, чи є якісь способи оптимізації цього процесу, щоб я міг відправляти гроші за кордон без втрати значної суми на податках і комісіях?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:07, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

При здійсненні грошових переказів за кордон, громадяни України повинні враховувати податкові зобов'язання, які регулюються Податковим кодексом України. Згідно з статтею 170.11 Кодексу, доходи, отримані з іноземних джерел, підлягають декларуванню та оподаткуванню в Україні.

Оскільки ви здійснюєте перекази за кордон для підтримки дочері, яка навчається у США, слід врахувати кілька аспектів:

1. **Подвійне оподаткування**: Україна має угоду зі США про уникнення подвійного оподаткування (Конвенція між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухиленням щодо податків на доходи, підписана 4 березня 1994 року). Це означає, що ви можете скористатися механізмами, передбаченими цією угодою, щоб уникнути подвійного оподаткування вашого доходу.

2. **Оподаткування в Україні**: Перекази, які ви здійснюєте за кордон, не є доходом, отриманим з іноземних джерел, тому безпосередньо не підлягають оподаткуванню. Проте, якщо ви отримуєте доходи з-за кордону, ви зобов'язані декларувати їх в Україні.

3. **Податкові пільги**: Ви можете скористатися правом на податкову знижку, якщо витрати, пов'язані з навчанням вашої дочки, підпадають під категорії, передбачені статтею 166 Податкового кодексу України.

4. **Декларування**: Відповідно до статті 67 Конституції України, громадяни зобов'язані подавати податкову декларацію у випадках, передбачених законом. Якщо ваш загальний річний дохід перевищує межі, визначені Податковим кодексом, ви зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи.

5. **Оптимізація переказів**: Для зменшення комісійних зборів при переказах вам може допомогти вибір банківських установ з меншими комісіями або використання фінансових технологій (фінтех) для міжнародних переказів, які часто пропонують більш вигідні умови.

Рекомендується звернутися за консультацією до податкового консультанта або юриста, щоб детальніше розібратися у вашій ситуації та ефективно скористатися наявними можливостями для оптимізації податкових зобов'язань.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Кредит
15:09, 01.09.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы