Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спадкоємність нерухомості: як отримати спадщину від померлого родича в Луганську?

1
23:55, 28.09.2024
Спадкоємність нерухомості: як отримати спадщину від померлого родича в Луганську?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, чоловік, проживаю у Луганську і став спадкоємцем померлої бабусі. Наслідування нерухомості було заплутане, оскільки не було оформлено заповіту. Мені потрібна консультація юриста щодо процедури спадкування в Україні, які документи мені необхідно подати та які кроки слід виконати для отримання права власності на спадщину. Чи є можливість передачі спадку без спадкоємців та які є обтяження при такому спадкуванні? Я шукаю адвоката з Луганська, який надасть мені юридичну підтримку та порадить оптимальний варіант вирішення цієї ситуації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:10, 29.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У Вашому випадку, оскільки заповіт не був складений, спадкування відбуватиметься за законом. Відповідно до Цивільного кодексу України, спадкоємці за законом закликаються до спадкування у порядку черговості (статті 1258-1261 ЦК України). У першу чергу закликаються діти, чоловік або дружина, та батьки померлого. Якщо таких немає, до спадкування закликаються спадкоємці наступних черг.

Для початку процедури спадкування Вам необхідно звернутися до нотаріуса за місцем відкриття спадщини, яке, за загальним правилом, є останнім місцем проживання спадкодавця (стаття 1221 ЦК України). Вам потрібно подати заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 ЦК України).

Необхідні документи включають:
1. Свідоцтво про смерть спадкодавця.
2. Документи, що підтверджують родинні зв’язки (свідоцтво про народження, про шлюб тощо).
3. Документи на нерухомість (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності тощо).

Щодо можливості передачі спадку без спадкоємців, якщо спадкоємці першої та наступних черг відмовляться від спадщини або не приймуть її, спадщина вважається відумерлою і переходить у власність територіальної громади (стаття 1277 ЦК України).

Щодо обтяжень, до спадщини можуть бути застосовані обмеження, такі як наявність боргів спадкодавця, які успадковуються разом з майном (стаття 1218 ЦК України).

Оскільки Ви проживаєте у Луганську, пошук кваліфікованого адвоката може бути ускладнений через обставини на цій території. Рекомендується звернутися до юристів, які надають онлайн-консультації або мають представництва у безпечніших регіонах України.

Важливо також пам’ятати про можливість вирішення спорів у судовому порядку, якщо виникнуть труднощі з оформленням спадщини.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Податок
16:01, 27.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы