Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Як забезпечити правовий захист у разі домашнього насильства?

1
00:30, 29.09.2024
Як забезпечити правовий захист у разі домашнього насильства?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як жінка Array Array, звертаюся з конкретним питанням щодо моїх прав у разі домашнього насильства. Які кроки мені слід підприйняти для захисту себе та моїх дітей? Які юридичні можливості існують для врегулювання цієї ситуації? Чи можу я отримати розпорядження про захист від насильства? Як звернутися за допомогою до правоохоронних органів та які наслідки можуть бути для насильника? Будь ласка, надайте мені конкретну інформацію та поради з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:22, 29.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У разі домашнього насильства в Україні важливо діяти швидко і рішуче для забезпечення безпеки себе та дітей. Ось основні кроки, які слід підприйняти:

1. **Звернення до правоохоронних органів**: Необхідно негайно звернутися до поліції за номером 102 або через мобільний додаток My Pol. Відповідно до статті 24 Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", поліція зобов'язана вжити заходів для припинення насильства, включаючи можливе затримання кривдника.

2. **Заява про видачу обмежувального припису**: Ви можете подати заяву до суду для отримання обмежувального припису, який забороняє кривднику наближатися до вас та ваших дітей, контактувати з вами чи навіть проживати з вами. Згідно з статтею 26 зазначеного Закону, такий припис може бути виданий на строк до шести місяців.

3. **Звернення за соціальною допомогою**: Зверніться до місцевих центрів соціальних служб, які можуть надати психологічну підтримку та інші види допомоги.

4. **Юридична допомога**: Важливо отримати консультацію від кваліфікованого адвоката, який спеціалізується на справах домашнього насильства. Ви можете звернутися до системи безоплатної правової допомоги, що передбачено Законом України "Про безоплатну правову допомогу".

5. **Документування насильства**: Зберігайте будь-які докази насильства, такі як медичні довідки, фотографії ушкоджень, свідчення очевидців, записи телефонних дзвінків або повідомлень.

6. **Захист дітей**: Якщо діти стали свідками або жертвами насильства, важливо повідомити про це органи опіки та піклування, які можуть вжити заходів для їх захисту.

Наслідки для кривдника можуть включати адміністративну відповідальність (штрафи, арешт) або кримінальну відповідальність у випадках тяжкого насильства, що передбачено Кримінальним кодексом України.

Звернення до правоохоронних органів та суду є важливими етапами для захисту ваших прав та прав ваших дітей від домашнього насильства.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы